Začala jsem psát blog. Co z toho vlastně bude, nevím. Nemám cíl. Možná poprvé v životě dělám něco naprosto bez cíle. O čem chci psát a proč a co chci říct? Nevím. Možná to není úplně lákavý začátek, že? Pokud jste i tak aspoň trochu zvědaví, čtěte dál. Jsem fotografka. Fotografka eventů a portrétů. Mým úkolem je pozorovat. Pozorovat, co se kolem mě děje, abych včas mohla zmáčknout spoušť a zachytit ten správný okamžik. Pozorovat klietku a zachytit ji ve správné póze, ve správný moment. Pozorovat, kdy se začíná uvolňovat, kdy z toho získáme ty nejlepší fotografie.