Nejde mi jen o příchod na domluvené místo, naklikat fotky a pak je poslat online. Člověka, kterého fotím, potřebuji poznat, chci vědět, jaký je, jestli si sedneme, co v životě dělá a kde se v současné době nachází. To zaručuje osobní setkání a diskuze tváří v tvář. Nemáte jen vy sedbout mě, ale musím také já sednout vám. Služba probíhá tak, aby vše dopadlo ke spokojenosti obou stran. Pečlivá domluva, naladění na stejnou vlnu, neustálá komunikace a i vaše hodnocení nesmí chybět k tomu, aby ta naše spolupráce byla perfektní. 
 

Ráda fotím venku, abychom spolu navštívili místo, které fotkám dodá zajímavou atmosféru. Mám ráda fotky plné emocí, energie, netradiční. A přirozené. Nejsem zastánce vrstev make-upu a retuší. Přirozenost je krásná, každá vráska, každý malý nedostatek vás dělá jedinečnými. Přesvědčím vás o tom, že to, co k vám patří, je prostě nádhera. Ovšem pokud pomocí make-upu vytvoříme extravagantní dílo, tak to vítám. 

1. Napište mi e-mail obsahující alespoň stručně vaší představu a nezapomeňte přidat telefonní číslo, abych vám mohla zavolat a domluvit s Vámi vše potřebné. 

2. Dávám přednost osobnímu setkání, abyste vy věděli, kdo vás bude fotit, a já abych poznala novou tvář. Vyslechnu vaše představy. Vysvětlím, jak pracuji a domluvíme vše tak, aby nás to oba bavilo.

3. Na mně pak bude, abych vymyslela lokaci a styl oblečení, podle toho, co chcete na fotkách zachytit.

4. Den focení bude jen o vás. Setkáme se a užijeme si to. Nemusíte se bát, že byste nevěděli, co dělat. Všechno vám řeknu, na všem se domluvíme. Postarám se o to, abyste měli nezapomenutelný zážitek. 

5. Fotky vyberu a upravím. Vy i já se už jen budeme těšit na to, až vám fotky ukážu. 

6. Opět se setkáme, abyste si mohli vybrat fotky do balíčku. 

7. U předání fotek ale doufám nezůstaneme. Budu ráda, když zůstaneme dále v kontaktu a když mi napíšete recenzi. 

Cena za službu je 2000 Kč. 

Ceny fotek se odvíjí podle velikosti balíčku - 5, 10, 15 ks. Jiný počet po domluvě. Ceny se pohybují od 2900 Kč. 

Fotografie Vám předám vytištěné v dárkovém balení. 

Obchodní podmínky

Ochrana osobních údajů