domov_seniorů_Benešovdomov_seniorů_Benešov

Domov seniorů Benešov

"Můžeme vřele doporučit, profesionální a kreativní přístup, usměvavá a velmi milé jednání. Slečna Barbora Doleželová do fotografií dává srdce a dle toho ty fotky vypadají. Je jedno jestli fotí interiér, exteriér, osoby, za každou fotkou je vidět precizně odvedená práce. Děkujeme za krásné fotky."
 

RecenzeRecenze

Vincent

„We had Barbora come over and do a family photoshoot. We’re very happy with the photos. The shots were very natural and the experience was very comfortable. It was our first photoshoot as a family and Barbora was very helpful in creating a positive atmosphere. Would love to do it again."

RecenzeRecenze

Antonína

„Za mě veliká spokojenost a naprosté splnění mých očekávání. Bára fotila, obě moje děti, tříměsíční dceru a téměř dvouletého synka, který vůbec není k zastavení. Fotili jsme v Kinského zahradě a v prostorách kavárny Letka. Výsledek je skvělý! Vznikly tak úžasné momentky a portrétní fotky obou sourozenců. Bára se umí skvěle vcítit do dětské nálady, navázat z dětmi kontakt a zachytit ten správný okamžik. Ve výsledku vznikly jak krásné momentky, skupinové záběry, tak i portrétní fotky, které obdivuje celé okolí. Pokud nechcete další nudné, strnulé a kýčovité ateliérové fotky tak se obraťte na Báru."

recenzerecenze

Tereza

Fotit koňskou čtverylku s hudbou Johanna Strausse a v hale s velmi složitým osvětlením není opravdu nic jednoduchého. Navíc koně profesionální fotografy nemají rádi. Přesto je výsledek skvělý a mohu Báru doporučit pro jakékoliv koňské focení!"
 

RecenzeRecenze

Jana

„Báru můžu jedině doporučit! Fotila nám rodinné fotky s miminkem a i když malá neměla úplně svůj den, fotky vyšly krásně. Bára umí zachytit výborné momentky, má skvělý cit a je prostě profík. Určitě jsme s ní nefotili naposledy!"

RecenzeRecenze

Markéta 

Maximální spokojenost! Moc milá a kreativní fotografka se spoustou nápadů. Zejména cením trpělivost (s dětskými modely) a příjemnou atmosféru. Výsledné fotky jsou krásné a doba dodání na dnešní dobu až neuvěřitelně rychlá."
 

RecenzeRecenze

Kristýna - Ukulila 

S Bárou se skvěle spolupracuje. Focení odborně vede a dá prostor všem vašim nápadům a představám. Díky!"

RecenzeRecenze

Eva 

Barbora je profesionál s duší umělce. Její fotografie mají styl, výbornou techniku a především vypovídají nějaký příběh. Originální nápady, se kterými vždy přichází do studia či exteriéru, posouvají její tvorbu kupředu. Barbořin smysl pro humor a pohodová osobnost zaručí i příjemnou atmosféru během focení. Vřele doporučuji spolupráci, ať už za účelem profesionálních fotografiích nebo jen pro osobní využití."
 

RecenzeRecenze

 

Ivana 

Bára je příjemná, má skvělé nápady a na fotkách je schopná zachytit atmosféru. Mohu jen doporučit." 

RecenzeRecenze

Alexandra 

Úžasná fotografka, příjemný přístup a domluva, umí to s dětmi, skvělé výsledné fotografie!"